سازمان جیش العدل مسئولیت درگیری های اخیر در شهر زاهدان و غرب شهرستان زاهدان را بر عهده مگیرد

سازمان جیش العدل اعلام میکند بصورت رسمی مسئولیت درگیری های رخ داده در تاریخ «۲۶ آبان، ۴ دیماه، ۷ دیماه و امروز ۱۱ دیماه را بر عهده میگیرد» در طول این درگیری ها چندین تن از مزدوران سرسپرده ولایت فقیه توسط فرزندان با ایمان ملت مسلمان بلوچ در سازمان جیش العدل به هلاکت رسیده اند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر کرمان به نام «سرهنگ مهدی توسنگ، دو تن از ماموران بخش اطلاعات سپاه پاسداران به نامهای مهران شوری زاده و محسن کیخوایی و یک مامور دیگر وزارت اطلاعات به نام محمود نخعی مقدم و همچنین چندین تن از هلاک شدگان درگیری امروز در منطقه کورین» از جمله افرادی هستند که در صدر فهرست بلند و بالای هلاک شدگان به دست فرزندان مجاهد بلوچستان قرار دارند.

در اجرای این عملیاتها سازمان جیش العدل با اعزام یکی از فرماندهان خود به نام «ملک شه بخش» به منطقه، جهت ساماندهی و رهبری یک تیم عملیاتی خاموش در شهرستان زاهدان، اهداف عملیاتی مشخصی را در امور لجستیکی و نظامی برای این تیم مشخص میکند که این عزیزان به فضل الهی موفق میشوند اقدامات شایان و اساسی را در راستای سیاستهای کلان جنبش حق طلبانه بلوچستان به سرانجام برسانند.
این فرزندان جان‌برکف بلوچستان در یکی از ماموریتهای برون استانی خود در تاریخ ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ با قرارگاه عملیاتی ابوذر استان کرمان درگیر میشوند که با نصرت رب العالمین طی این درگیری حماسه بی نظیری را رقم میزنند و «فرمانده ملک شه بخش» در همین درگیری با فداکاری مثال زدنی پس از به هلاکت رساندن مهدی توسنگ به شهادت میرسد.
پس از این فرزندان غیور بلوچستان با استفاده از یک برنامه دقیق موفق میشوند دو تن از ماموران اطلاعات سپاه را در تاریخ ۴ دیماه به تله کشانده و پس از آن مورد هدف قرار بدهند. در سلسله عملیاتهای این تیم، جان برکفان عدل الهی موفق میشوند در تاریخ ۷ دیماه یک مامور وزارت اطلاعات که پیشتر شناسایی شده بود را مورد هدف قرار داده و به هلاکت برسانند.

متاسفانه در طول این درگیری ها تعدادی از فرزندان برومند بلوچستان نیز به نام های «ملک شه بخش، مهراب شه بخش، غلام شه بخش و حمید شه بخش» به ترتیب در تاریخ ۲۶ آبان و ۷ دیماه و ۱۱ دیماه به درجه رفیع شهادت رسیده اند علاوه بر این یک زن و یک کودک نیز در اثر مقاومت جانبرکفان عدل الهی امروز ۱۱ دیماه توسط سرسپردگان جنایتکار ولایت فقیه به شهادت رسیده اند.

سازمان جیش العدل در طول این مدت به دلیل حفظ مصالح امنیتی و با امید به محقق شدن صددرصدی برنامه های محوله به این تیم از هرگونه ابراز نظر درباره شرایط پیش آمده در طول یک ماه گذشته خودداری کرده است. اما اکنون با توجه به افشا شدن هویت تعدادی از جانبرکفان عدل الهی دلیلی برای عدم اطلاع رسانی پیرامون جزئیات این موارد نمی‌بیند.

سازمان جیش العدل به تصمیم گیران ولایت فقیه توصیه میکند دست از سیاستهای متخاصمانه علیه ملت مستضعف بلوچ و جامعه ستمدیده اهل سنت ایران بردارند چرا که فرزندان حماسه آفرین آنها در سازمان جیش العدل شهادت را بر ذلت سکوت ترجیه داده و برای ریشه کنی مظالم آنها در کشور با پروردگار خود عهد بسته اند.

سازمان جیش العدل ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ مصادف با ۲۷ جمادی الاول ۱۴۴۳

Comments

comments

پاسخی بگذارید