ديدارهيئت بلند بايه كوردستان با دكتر«عارف كعبى» در مقر كمسيون اجرایی دولت اهواز واقع در بروكسل

دیدار هيئت بلند پايه كوردستان  با دكتر«عارف كعبى» رئیس کمیسیون اجرایی دولت اهوازبا هدف «اتحاد و همبستگی» برای به پایان رساندن اشغالگری حکومت تهران در اهواز و کوردستان انجام گرفت.

 

در این دیدار «جمال پورکریم»، رهبر هم پیمانی استقلال طلبان کوردستان و هیات همراه علی فضلی کوهالی و «سردار ولدبیگی» حضور داشتند.

این نشست با تاکید بر«اتحاد»،«همفکری»، «حمایت» و«همبستگی» کمیسیون اجرایی دولت اهواز با « هم پیمانی استقلال طلبان کوردستان» کە از چهار حزب و سازمان استقلال طلب شرق کوردستان « اتحاد انقلابیون کوردستان، سازمان یارسانی یاری کورد، جنبش استقلال طلبان کوردستان و جنبش آزادیبخش دمکراتیک کوردستان» تشکیل شدە ، جهت مبارزه همه جانبه با حکومت اشغالگر تهران در مناطق اهواز و کورد نشین کوردستان است.

در این جلسه براساس اهداف و برنامه ریزی های انجام شده در راستای «همبستگی» «کمیسیون اجرایی دولت اهواز» با چهار حزب و سازمان استقلال طلب شرق کوردستان « اتحاد انقلابیون کوردستان»، «سازمان یارسانی یاری کورد»، «جنبش استقلال طلبان کوردستان» و «جنبش آزادیبخش دمکراتیک کوردستان» برای هر چه بیشتر آگاه کردن حاکمان و ملت های جهان نسبت به آنچه در مناطق تحت اشغال حکومت تهران در اهواز و کوردستان می شود تلاش شود.

هیئت کورد تلاش‌های دکتر عارف کعبی و کمیته اجرایی دولت اهواز در دفاع از مردم عرب اهوازی و رساندن صدای آنها به جامعه جهانی تقدیر کرد و این حرکت را بسیار مثمر ثمر دانست.

این هیئت فعالیت کمیسیون اجرایی دولت اهواز در بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا را جهشی بزرگ در تلاش برای رهایی مردم اهواز از اشغال حکومت پارسیان دانستند.

 

دکتر عارف کعبی نیز به نوبه خود با تشکر از هیأت نیروها و گروه های کرد، تاکید کرد که این دیدار بخشی از حمایت بزرگ مردم آزاده مردم اهواز تحت اشغال تهران است.

ایشان تاکید کردند که مردم مقاوم و به مبارزه  اهواز برای رهایی از اشغال پارسیان و بازگرداندن آزادی میهن خود تا دستیابی به سرزمینی آزاد و آزادی تلاش خواهند کرد.

کعبی در پایان دیدار بر تداوم همکاری  کمیسیون اجرایی دولت اهواز با نیروهای کورد به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر ملت‌های اشغالی تاکید کرد.

 

Comments

comments

پاسخی بگذارید